Повернення та обмін товару

Будь-який товар, куплений в інтернет-магазині STYLAGE, покупець має право замінити або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки з дотриманням деяких умов.

 


 

Умови повернення та обміну товару:

  • упаковка товара должна быть не повреждена
  • имеет товарный вид и сохранены потребительские свойства
  • обов'язково збережена заводська плівка поверх упаковки (якщо така передбачена)

Важливо! Якщо товар є частиною комплекту (наприклад, набір косметики), повертається повний комплект з урахуванням усіх вищезгаданих пунктів.
Повернути товар Ви можете будь-якою транспортною компанією України (доставку оплачує відправник). У разі виявлення дефектів або інших порушень "Умов повернення та обміну товару" Вам буде відмовлено, а товар повернено протягом 1-3 робочих днів.

 


 

Повернення коштів:

При дотриманні всіх "Умов повернення та обміну товару" ми гарантуємо повернення грошей за товар у повному обсязі протягом 14 календарних днів з дати отримання напи товару, що повертається.

  1. Якщо товар оплачувався готівкою: кошти повертаються на Вашу картку (без будь-яких комісій) або грошовим переказом ТОВ "ПОСТ ФІНАНС", який Ви можете отримати у будь-якому відділенні "Нової пошти" (комісія переказу складає 2% від суми переказу + 20грн).
  2. Якщо товар оплачувався банківським переказом з картки: кошти повертаються тільки на картку, з якої було здійснено оплату.